Darček pre chlapa, darček pre muža, luxusný darček

Darčeky pre chlapa – naozaj je také ťažké ich vybrať? 1

Darčeky pre chlapa – naozaj je také ťažké ich vybrať?

Nie je žiadnym tajomstvom, že nájsť unikátne darčeky pre chlapa nie je vôbec ľahké. Ale je to naozaj tak? Pozrime sa na to chlapskými očami.

Ak to s darčekom pre chlapa myslíte skutočne vážne, zabudnite na to, že ho potešíte tým, čo potrebuje. Zabudnite na košele, kravaty, sprchové gély a vody po holení. Skutočné darčeky totiž nemajú uspokojiť jeho potreby. Veci, ktoré potrebuje, si predsa môže kúpiť aj sám. Dobrý darček pre chlapa má reflektovať jeho túžby, želania a zároveň ho ubezpečiť, že Vám na ňom záleží.

Ako sa teda nabudúce vyhnúť núteným úsmevom a predstieranej radosti keď si svoj darček rozbalí?

Jednoducho. Dajte mu po čom túži, o čom rozpráva a čo ho skutočne poteší. Hovorí Vám kedy najlepšie berú ryby? Hýčka si svojho bavoráka? Neustále googli nové cyklotrasy a rozmýšľa kam cez víkend vyrazí? Alebo má len rád dobrý rum alebo whisky? Tak skúste našu drevenú bedňu s páčidlom, v ktorej presne toto nájde. Prinúťte ho vyhrnúť si rukávy a ukázať aký je chlap. A že sa pri páčení bedňa poškodí? Bože, veď o to predsa ide!

Nezáleží na tom, či hľadáte darček pre svojho manžela, priateľa, otca alebo brata. Vsaďte na našu bedňu a uvidíte, že Vám bude ďakovať ešte dlho potom, ako zabudne čo mu kúpili ostatní.

Sme Dakelos a máme to, čo chlapi naozaj chcú.

Našu kompletnú ponuku, ako aj novinky od nás nájdete aj na Facebooku. Sledujte nás!

Jeden komentár

  1. moj manžel už dlhšiu dobu pokukáva po nitro elektrokolobežke, ale zatiaľ sme vždy potrebovali niečo iné a tak na jeho hobby nejak nebol čas a tak som si povedala že ježiško to zvládne a zo zálohy (mojej :D) som mu cez motokolobezky.eu objednala jeho vysnenú tak baby len počúvajte svojich chlapov a sem tam mrknite na to, čo maj=u radi

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *