Originálne darčeky na Vianoce alebo ponožková klasika? Pridať komentár

Originálne darčeky na Vianoce alebo ponožková klasika?

Túto otázku si zrejme kladú pred Vianocami mnohí z nás. Ak stavíte na klasiku, problémy s naháňaním vianočných darčekov vás tak trochu obídu. Pretože klasické darčeky, to sú tielka, ponožky, teplé papuče alebo deka. Jednoducho tovar, ktorý na vás skáče z každého regálu.

Na čo sa však musíme pripraviť, ak hľadáme originálne darčeky na Vianoce pre svojich blízkych?

V prvom rade sa treba trošku hlbšie zamyslieť. Čo by vášho otca skutočne potešilo? A aký darček by bol vhodný pre manžela? Odpovede hľadajte v ich každodenných aktivitách. Veď napokon ste to možno práve vy, kto tak trochu žiarli na toho jeho tátoša v garáži…

Takže ak chcete tento rok zahviezdiť, darujte svojej polovičke Dakelos Car box . Drevená bedňa s páčidlom ho v momente nadchne a jeho obsah dostane do kolien. Nájde tam všetko pre profesionálnu starostlivosť o svoje auto. A na vás mu ostane viac času!

Ruku na srdce. Aj Vy patríte k tým, ktorí si výber vianočného darčeka nechávajú na poslednú chvíľu?

Darčeky na Vianoce, ktoré potešia, nie je ľahké zohnať na poslednú chvíľu. Najmä, keď sa zobudíte 23.decembra. Originálne darčeky si vyžadujú čas. Ak neobľubujte predvianočnú tlačenicu v obchodoch, vsaďte na internet. V špecializovaných e-shopoch určite nájdete vhodný darček pre priateľa alebo manžela.

Na www.dakelos.sk vyberiete presne to, čo miluje. Tento darček je dokonca s nápadom! Na to, aby sa k nemu dostal, musí obdarovaný použiť silu a páčidlo. O takéto vychytávky však býva často bitka. Naša rada znie: Objednávajte s dostatočným predstihom.

A napokon ako to už v živote býva, aj tu môžete nájsť kompromis. Nemusíte sa rozhodovať výlučne medzi originálnym darčekom a otrepanou klasikou.  Vhodným darčekom na Vianoce pre takmer každého chlapa je kvalitný alkohol. Či už máte doma pivára, vinára alebo zanieteného milovníka rumu, skúste to tento krát inak.

Klasika v originálnom balení!

Každý vyznávač whisky ostane v nemom úžase, ak si pod Vianočným stromčekom nájde náš Whisky Box Exclusive. Svoj obľúbený alkoholický nápoj a exkluzívne doplnky k nemu si z drevenej bedne musí najprv sám vypáčiť. Žiaden ozdobný papier, žiadna mašľa. To je niečo, čo ocení každý chlap.
 
Ešte stále nemáte jasno v tom, čo kúpiť pánom na vašom vianočnom zozname? Inšpirujte sa v článku Vieme ako vybrať vianočný darček pre priateľa alebo si prečítajte, aké sú naše tipy na vianočné darčeky v článku Vianočný darček pre otca. Ako vyriešiť túto dilemu?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *