Vianočný darček pre otca – ako nájsť ten pravý? Pridať komentár

Vianočný darček pre otca – ako nájsť ten pravý?

Cítite to?

Už sa pomaly ale isto blíži čas, kedy si začneme lámať hlavu nad vianočnými darčekmi. Aj vo vašom zozname ostáva kolonka OTEC dlho prázdna? Nuž, hrejivé papuče alebo pyžamo sú síce praktické, no nájsť ich každý rok pod stromčekom, nepoteší ani toho najväčšieho dobráka. Skúste to teraz s nami a vyberte vianočný darček pre otca na ktorý nikdy nezabudne.

Ako teda vybrať vhodný vianočný darček pre otca?

Máme pre vás zopár rád, vďaka ktorým sa vám tento rok podarí nájsť skutočne originálny darček. Aby vedel, že vám na ňom záleží.

Zaspomínajte

Pamätáte si na chvíle vášho detstva, ktoré ste spolu trávili?

Možno ešte teraz cítite ten vietor vo vlasoch, keď ste podnikali spoločné výlety na bicykli. Ak hľadáte darček pre aktívneho otca – športovca, pokojne vsaďte všetko na jednu kartu. Darčeková bedňa s páčidlom Dakelos CYKLO BOX obsahuje všetko, čo potrebuje. Dokonca o čosi naviac, pretože si jeho obsah musí z bedne vypáčiť. To je správna štipka adrenalínu a prekvapenia.

Pridanou hodnotou, o ktorej viete len vy dvaja, sú však práve tie spomienky, ktoré vám už nik nevezme.

Zapojte zmysly

Zlaté pravidlo dokonalých vianočných darčekov je jednoduché. Treba len nastražiť uši a otvoriť oči. Zaiste ste si všimli, že váš otec, ako správny chlap, dokáže oceniť kvalitný alkohol. Momenty, kedy si po ťažkom dni vyloží nohy na stôl a naleje pohárik whisky, sú to pravé orechové. I keď jeho manželka možno práve zúri! On vychutnáva…

Doprajte mu chvíle pohody a vyberte tentokrát vianočný darček pre otca podľa toho, čo má skutočne rád.
Darčeková debna Whisky box EXCLUSIVE od Dakelos-u.

To je to, čo ho poteší. Prekvapí. Nadchne. A dostane do varu. Hneď ako mu do ruky vložíte páčidlo a drevenú bedňu!

Dajte do toho srdce

Pretože otec to svoje vložil do vás.

Vianoce sú čas, kedy mu práve originálnym darčekom môžete prejaviť svoju lásku a vďaku. Nájsť vhodný darček pre chlapa je ťažký oriešok. Prečítajte si ich tipy na vianočné darčeky v článku Muži prehovorili. Toto sú ich horúce tipy na darčeky na Vianoce.

Tento rok však môžete skutočne zabodovať. Stačí porozmýšľať a trochu si zaspomínať na svoje detstvo. Počúvať čo váš otec vraví a dívať sa okolo seba.. Darčeková bedňa s páčidlom prebúdza v mužoch všetky zmysly. Dajte do toho ešte kus srdca a .. práve ste našli ten pravý vianočný darček pre otca.

Potrebujete poradiť aj niečo pre vašu polovičku? Tipy na darčeky na Vianoce nájdete v článku Vieme ako vybrať vianočný darček pre priateľa

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *