Vieme ako vybrať vianočný darček pre priateľa Pridať komentár

Vieme ako vybrať vianočný darček pre priateľa

Sú ľudia, ktorým vianočné darčeky vymyslíme, objednáme a zabalíme takmer za jeden deň. A potom je tu tá druhá skupina. Tam patria mená najbližších, pri ktorých svieti prázdny riadok na zozname vianočných darčekov ešte aj v decembri.

Aj u vás je väčšina týchto mien mužského rodu? Že tam máte aj svoju polovičku?
Tento rok to však môže byť inak. Poradíme vám, ako vybrať vhodný darček pre priateľa.

Je všeobecne známe, že vianočné darčeky pre mužov sa hľadajú ťažko. Tá nežnejšia polovica ľudstva sa totiž takmer určite poteší šperku, parfému či nejakému luxusnému kúsku do šatníka. Koľkokrát však môžete svojmu priateľovi darovať kozmetiku, tielka alebo šál, aby sa netváril kyslo?

Ak vám skutočne záleží na tom, aby sa mu darček páčil, treba porozmýšľať nad tým, čo tí muži vlastne chcúExistujú totiž dva druhy darčekov, ktorými zabodujete vždy.

Darčeky, ktoré sa týkajú jeho hobby

Zamyslite sa nad tým, čo vaša polovička najradšej robí vo voľnom čase. Každý chlap má totiž nejaký spôsob, ako sa zresetuje a načerpá nové sily. Máte doma rybára? Zanieteného automaniaka? Alebo toho, čo šliape na päty Saganovi?
Tak neváhajte. Spojte jeho hobby s originálnym balením a máte to! Na www.dakelos.sk vyberte presne to, čo ho baví. A potom si už len vychutnajte pohľad na jeho nadšenie, keď si páčidlom otvorí drevenú bedňu. To je nápad!

Darčeky, ktoré zožnú úspech.. vždy

Že nemá žiadne hobby? V tom prípade máme pre vás plán B. Existujú totiž darčeky pre mužov, ktoré ich nadchnú kedykoľvek. Kvalitný alkohol a vyberané pochutiny. Pozor! Nebaliť do darčekovej tašky. Páni naozaj nie sú na mašličky a celofán. Viete vlastne, čo si darčekoch muži myslia? Odpovede nájdete v článku Muži prehovorili. Toto sú ich horúce tipy na darčeky na Vianoce.

Drevená bedňa a páčidlo? Môžem použiť silu? wau…To je prekvapenie!

Presne tieto slová môžete doma počuť už tieto Vianoce…
…keď si prestanete zbytočne lámať hlavu a pôjdete vybrať vianočný darček pre priateľa tam, kde sa v darčekoch pre mužov vyznajú.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *