Muži prehovorili. Toto sú ich horúce tipy na darčeky na Vianoce Pridať komentár

Muži prehovorili. Toto sú ich horúce tipy na darčeky na Vianoce

Darčeky na Vianoce vyberáme rodine i priateľom tak, aby ich potešili. Žiaľ, niekedy to nevypáli dobre. Najmä keď sa jedná o chlapov.

Možno riešite i vy každoročnú dilemu, ktorú sme rozlúskli v článku Originálne darčeky na Vianoce alebo ponožková klasika?

Nájsť vhodný darček pre manžela alebo priateľa, či otca, to je skutočné umenie.
A čo tak priamo sa ich opýtať?
Urobili sme to za vás.

Niekoľkí muži nám prezradili, aké sú ich tajné tipy na darčeky na Vianoce.

Tie, ktoré im vyčaria úsmev na tvári.

Vianoce mám rád. Pohľad na celú moju rodinu za jedným stolom, ktorý sa prehýba dobrotami ma každý rok naplní pocitom šťastia. A darčeky? Na tie si až tak nepotrpím. Je to taká klasika. No i napriek tomu by som sa veľmi potešil nejakému prekvapeniu. Predsa len tie šály, rukavice a kozmetické sety iskru v mojich očiach nerozpália…
Peter, 57 rokov


Milujem originálne vianočné darčeky. Také tie s nápadom. Mnohé z nich sa tak iba tvária a nakoniec sa z nich vykľuje hlúposť. Verím, že to moja manželka myslí dobre, no mohla by už tento rok natrafiť na nejaký skutočne originálny darček. Taký čo jednoducho smrdí testosterónom!

Alex, 33 rokov

 

Vidím na nich, ako sa trápia. Celá rodina. Hľadajú netradičné a nové tipy na darčeky na Vianoce kade-tade. A pritom ich ani nenapadne, že za tých pár rokov už mám svoje overené obľúbené darčeky. Ako každý chlap. Skutočne kvalitný alkohol a doplnky k môjmu štvorkolesovému hobby sú presne to, čo by som napísal na zoznam pre Ježiška. Viac mi naozaj netreba!
Ján, 64 rokov

 

Hlavne žiadne mašličky. A tštičky. Trblietky a celofán. Niekedy mám pocit, že ak zareagujem pri otváraní darčeku nesprávne, celé Vianoce bude na mňa priateľka nahnevaná. Privítal by som niečo jednoduché so štipkou prekvapenia. A keďže milujeme jazdu na bicykli, najlepšie niečo na bicykel.
Jakub, 26 rokov

 

Nuž teda, chlapi v tom majú jasno. Vyskúšajte si vziať ich tipy na darčeky na Vianoce tento rok k srdcu. Na www.dakelos.sk nájdete drevené darčekové bedne pre pánov, ktoré presne zodpovedajú ich požiadavkám.

Boli totiž vytvorené chlapmi a výhradne pre chlapov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *