Horúci tip – Darčeky na Valentína pre mužov Pridať komentár

Darčeky na Valentína pre mužov – Horúci tip – VALENTINE BOX

Máj je lásky čas. No najväčší sviatok zamilovaných na nás vyskakuje v kalendári 14. februára. Je to Valentín a my sme pre Vás pripravili zopár tipov na tie najlepšie darčeky na Valentína pre mužov.

Vo väčšine párov muži dbajú o to, aby na svoje polovičky nezabudli a vyčarujú im úsmev minimálne kyticou alebo sladkou pozornosťou. Hráči vo vyššej lige siahajú po romantickom pobyte, či dokonca šperku. Skúsme sa však na to tentokrát pozrieť očami ženy. Aké možnosti majú dámy, keď sa rozhodujú, aký darček vybrať na Valentína pre partnera? Odmyslime si tradičné darčeky v podobe bonboniéry alebo zážitkovej gastronómie – obľúbená sviečková s chladeným pivom ako vrchol večera.

Veľa toho na výber už nie je a tak zúfalo hľadáme na internete tipy na darčeky na Valentína pre mužov. Tento rok vám prácu a drahocenný čas ušetríme a ponúkame hneď dva osvedčené nápady na valentínske prekvapenie pre pánov. Vybrať ten najlepší darček si môžete aj podľa toho, v akom štádiu je váš vzťah.

Spoznávate sa

Váš prvý Valentín, ktorý spolu strávite? Sama si nie ste istá, či nejaký valentínsky darček dostanete. No nechcete ostať zahanbená v momente, keď večer zazvoní a jeho tvár sa bude ukrývať za kyticou ruží…
V tom prípade odporúčame vytiahnuť tajnú kartu. Vzrušujúce spodné prádlo majte niekde po ruke alebo najlepšie rovno na sebe. Zabudnite na sviečky, romantickú hudbu či film. Úplne postačí, ak svojmu priateľovi poviete, aby si svoj darček rozbalil sám a vy začnete prvým gombíkom. Úspech je zaručený!

Ste spolu nejaký ten piatok

Zopár Valentínov ste už ako pár prežili a vy ste už vyčerpali všetky zaručené rady na originálny darček pre frajera? Z frajera sa stal možno už manžel a tie valentínske darčeky vlastne neboli až také originálne… Nezúfajte.
Pomoc prichádza v podobe valentínskej darčekovej bedne pre mužov – VALENTINE BOX . Novinka od nás, drevená debňa s páčidlom je darček, ktorý nemá konkurenciu. Ostrieľaní profíci do nej namiešali všetko, čo poteší chlapa na Valentína, či už tento sviatok uznáva alebo frfle v momente, ako otočí kalendár na mesiac február.

A ak si myslíte, že obsah VALENTINE BOX nie je pre toho vášho pravé orechové, určite si pre svojho drahého vyberiete z ostatných darčekových dební, našej dokonalej zásobárne darčekov pre mužov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *