PORADENSTVO

Všetko čo chcete vedieť o našich bedniach

Aká je VEĽKOSŤ bední?

Momentálne využívame dve veľkosti bední s rozmermi 25x25x25cm a 40x20x15cm. Váha jednotlivých bední pripravených na odoslanie sa pohybuje medzi 4-6kg. Neustále však pracujeme na tom, aby ste si mohli vyberať z oveľa širšieho sortimentu a tematických obsahov našich bední. Zároveň s tým, nastavujeme aj veľkosti jednotlivých bední.

Nemôže sa obsah bedne rozbiť alebo POŠKODIŤ?

Aj u nás platí príslovie “Nikdy nehovor nikdy”. A preto si nedovolíme tvrdiť, že sa to nikdy nemôže stať. Vašu bedňu však pripravujeme s najväčšou starostlivosťou, aby sme tomu predišli. Na dne každej bedne je vhodná výstelka a najkrehkejšie produkty zo skla, sú obalené ochrannou fóliou. Priestor vo vnútri sa ďalej vyplní tak, aby všetko držalo na svojom mieste. Bedňa sa pred odoslaním zabalí do kartónovej krabice a označí ako “Krehké”.

Ak by predsa len došlo k poškodeniu alebo rozbitiu obsahu, ihneď nás prosím kontaktujte na 0908 205 701 alebo objednavky@dakelos.sk a my sa o to postaráme.

Nestane sa, že po otvorení bedne budú potraviny po ZÁRUKE?

Všetky potraviny, ktoré si po otvorení v bedni nájdete, budú v záruke rádovo niekoľko týždňov až mesiacov. Nikdy sa nemôže stať, že by to bolo inak.

Objednal som DVE bedne. Ako zsitím, ktorá bedňa je pre ktorého chlapa?

Aj v tomto prípade máme vo veciach poriadok. Krabice, v ktorých Vám bedne prídu, budú viditeľne označené ako “WHISKY Box“, “FISH Box“, “CYKLO Box” atď. Presne podľa konkrétneho obsahu vnútri. Každý sa popasuje práve s tou bedňou, ktorú ste mu vybrali.

Môžem si dať na bedňu niečo VYTLAČIŤ?

Aby bola bedňa čo najviac osobná, popri karte s Vaším osobným venovaním si môžete dať vytlačiť na bedňu akékoľvek číslo. Či je to vek obdarovaného, počet odpracovaných rokov vo firme, výročie a tak ďalej. Stačí, ak pri vypĺňaní textu na kartu s venovaním (v sekcii Pokladňa), napíšete aké číslo chcete na bedni mať a my sa o to postaráme. Čím je darček osobnejší, tým väčší dojem urobí.

Čo ak si chcem ZOSTAVIŤ vlastnú bedňu alebo pridať niečo navyše?

Je nám ľúto, ale takáto možnosť zatiaľ nie je. Každá bedňa je tematicky vyskladaná aby jednotlivé produkty spolu ladili a vytvárali kompaktný celok. Neustále vymýšľame a skúšame nové kombinácie, aby ste mali čo najširší výber. Veríme, že tie, ktoré sme zostavili, Vás zaujmú a že si z našej ponuky vyberiete. Ak sa k nám nabudúce vrátite, možno objavíte zase niečo nové.